XVII Spotkanie z Poezją dla Dzieci

7 kwietnia 2022 roku  w Sułkowicach – Bolęcinie odbyło się już XVII Spotkanie z poezją dla dzieci. Organizatorami  Gminnego Konkursu Recytatorskiego, którego celem jest popularyzowanie poezji dziecięcej oraz promowanie talentów recytatorskich, są  Zespół Szkół Samorządowych w Sułkowicach – Bolęcinie oraz Świetlica CKiW w Sułkowicach – Bolęcinie.

Szkołę  Podstawową  nr 5  w Andrychowie  reprezentowały  uczennice:  Aleksandra Drąg z  klasy 1a,  Maja Wróbel z klasy 2b, Maja  Matusiak oraz Wiktoria Czapla z klasy 5b.

Miło nam poinformować, że w XVII Spotkaniu z Poezją dla Dzieci  Wiktoria Czapla zdobyła I miejsce w kategorii klas IV-VI a Aleksandra Drąg II miejsce – wśród klas I-III.

Spotkanie przebiegało w serdecznej i miłej atmosferze. Dodatkową atrakcją była przygotowana przez organizatorów konkursu niespodzianka – wizyta w obserwatorium astronomicznym, spotkanie z astronomem oraz możliwość obserwacji słońca przez teleskop.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Opracowała: mgr Katarzyna Pawlikowska