Rok szkolny 2012/2013

Nasze Sukcesy
rok szkolny 2012/2013

Laureaci Konkursów Przedmiotowych

1. Justyna Harnas – XVI Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs wiedzy Biblijnej „Jonasz”

2. Kamil Talaga – XVI Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs wiedzy Biblijnej „Jonasz”

Finaliści Konkursów Przedmiotowych

1. Żaneta Markowska – Małopolski Konkursu Języka Polskiego

2. Kinga Pala – Małopolski Konkursu Języka Polskiego

3. Zuzanna Głownia – Małopolski Konkurs Chemiczny

4. Jakub Kozioł – Małopolski Konkurs z Fizyki

5. Karol Nowak – Małopolski Konkurs Historyczny

6. Małgorzata Seczyńska – Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

7. Kamil Talaga – XVI Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs wiedzy Biblijnej „Jonasz”

8. Justyna Harnas – XVI Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs wiedzy Biblijnej „Jonasz”

9. Angelika Kizner – XVI Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs wiedzy Biblijnej „Jonasz”

10. Karol Nowak – XVI Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs wiedzy Biblijnej „Jonasz”

11. Szymon Trzepaczka – XVI Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs wiedzy Biblijnej „Jonasz”

12. Karol Nowak – Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 – 1922. Od powstania Ligi Polskiej do ukształtowania granic II Rzeczypospolitej”

13. Karol Nowak – Wojewódzki konkurs tematyczny organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oœwiaty „Przymusowi emigranci II wojny światowej. W 70 tą rocznicę tragicznej śmierci Premiera i Naczelnego Wodza gen. Władysława Sikorskiego”

14. Adrian Masłoń – Wojewódzki konkurs tematyczny organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oœwiaty „Przymusowi emigranci II wojny światowej. W 70 tą rocznicę tragicznej śmierci Premiera i Naczelnego Wodza gen. Władysława Sikorskiego”

15. Karina Wojewodzic – Wojewódzki konkurs tematyczny organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oœwiaty „Przymusowi emigranci II wojny światowej. W 70 tą rocznicę tragicznej śmierci Premiera i Naczelnego Wodza gen. Władysława Sikorskiego”

16. Zuzanna Głownia – V edycja I Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o społeczeństwie DEMOCRATUS

17. Karina Wojewodzic – V edycja I Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o społeczeństwie DEMOCRATUS

18. Justyna Dwornik – Wojewodzki konkurs Małopolskiego Kuratora Oœwiaty „Dramatyczne losy Polaków na Wolyniu i w Małopolsce Wschodniej w latach 1943-1944” realizowany w ramach projektu „Kresy – polskie ziemie wschodniew XX w.”

19. Zuzanna Głownia – Wojewodzki konkurs Małopolskiego Kuratora Oœwiaty „Dramatyczne losy Polaków na Wolyniu i w Małopolsce Wschodniej w latach 1943-1944” realizowany w ramach projektu „Kresy – polskie ziemie wschodniew XX w.”

20. Gimnazjum nr 2 – Międzywojewódzki konkurs „Szkoła Promująca Zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 2 W ANDRCYHOWIE
W ROKU SZKOLNYM 2012/2013
1. Buda Krzysztof – Finalista wojewódzkich zawodów w snowboardzie