Turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku’’

W dniu 11 maja br. nasza szkoła reprezentowała powiat wadowicki w finale wojewódzkim o Puchar Tymbarku. Turniej rozgrywany był na obiektach MKS Skawy Wadowice. W zawodach wzięło udział 18 drużyn, które wygrały etap powiatowy w województwie małopolskim. Turniej podzielony był na dwie fazy: fazę grupową oraz pucharową. W fazie grupowej przyszło nam się zmierzyć z dwiema drużynami. Pierwszy mecz nasz zespół rozegrał z drużyną SP z Brzeska i wygrał to starcie 6:3. Niestety w drugim meczu musieliśmy uznać wyższość drużyny przeciwnej i po walce przegraliśmy 2:0 z SP z Nowego Sącza. Wyniki, które uzyskaliśmy, nie pozwoliły nam awansować do fazy pucharowej.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Kozłowski Miłosz, Żmija Wojciech, Kołodziejczyk Oliwier, Błażej Paciorek, Malec Kajetan, Ślęzak Filip, Kłusek Wojciech, Michałek Bartłomiej, Sordyl Igor,

Opiekun drużyny: mgr Rafał Zieliński