Igrzyska Dzieci w piłce nożnej dziewcząt

W dniu 12 maja br. na orliku przy naszej szkole odbył się gminny etap turnieju piłki nożnej dziewczynek. W zawodach wzięły udział dwa zespoły z naszej gminy: SP5 w Andrychowie – pełniący rolę gospodarza rozgrywek, oraz szkoła z Sułkowic Łęgu. W związku z obecnością dwóch drużyn został rozegrany tylko jeden mecz, który trwał 3×10 minut. Spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem 1:0, a zawodniczką, która zdobyła decydującą bramkę, była Oliwia Pietraszek. Wynik, który uzyskał nasz zespół, pozwolił nam zająć pierwsze miejsce w zawodach i jednocześnie uzyskać awans do finału powiatowego. Naszą szkołę reprezentowały następujące uczennice: Maja Brońka, Martyna Kowalczyk, Agnieszka Karło, Anna Bizoń, Natalia Klincewicz, Martyna Paleczny, Kalina Trojanowska, Lidia Kawalec, Oliwia Pietraszek, Oliwia Mikołajek i Kornelia Dwornik.

Opiekun drużyny: mgr Rafał Zieliński