Odblaski

Szkoła Podstawowa nr 5 w Andrychowie we wrześniu i październiku realizowała zadania w ramach XII edycji konkursu „Odblaskowa Szkoła”.

Dzięki zaangażowaniu i współpracy z Rodzicami wszyscy uczniowie naszej szkoły zostali wyposażeni w elementy odblaskowe.

Podziękowania kierujemy w stronę:

pani Marii Pustelnik za pozyskanie opasek odblaskowych oraz zawieszek z sieci sklepów „Mrówka” oraz od operatora największej sieci światłowodowej na Podbeskidziu „Beskid Media”,

pani Anecie Grygny za pozyskanie opasek odblaskowych z firmy produkującej rolety i żaluzje „Fill”,

pani Katarzynie Fluder za zakupienie opasek odblaskowych dla uczniów klasy IVb

oraz pani Annie Pomietło-Pustelnik za ufundowanie zawieszek odblaskowych dla uczniów klasy IIIa.

Ponadto dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy wyposażyli swoje dzieci w kamizelki odblaskowe.

Poprzez noszenie elementów odblaskowych i kamizelek zwiększa się bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów na drodze, stają się bardziej widoczni, a to daje kierowcom sygnał do wzmożenia uwagi podczas jazdy.

Opracowała: mgr Anna Więckowska