Międzynarodowa wymiana kartek świątecznych uczniów klasy I b

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia uczniowie z klasy Ib Szkoły Podstawowej nr 5 w Andrychowie wraz z panią Aleksandrą Migdałek wzięli udział w międzynarodowej wymianie kartek świątecznych w ramach projektu eTwinning. Uczniowie własnoręcznie wykonali piękne kartki z życzeniami w języku angielskim. Pocztówki zostały wysłane do rówieśników ze Szkoły Podstawowej w Kluż-Napoka (miasto w północno-zachodniej Rumunii). Wymiana pozwala na kultywowanie tradycji świątecznych, a przede wszystkim  umożliwia utrwalanie wiadomości z lekcji i służy wykorzystaniu ich w praktyce.  W przyszłym roku z pewnością będziemy chcieli to powtórzyć.

Teraz z niecierpliwością czekamy na kartki wykonane przez uczniów ze Szkoły Podstawowej w Kluż-Napoka.

Opracowała: mgr Aleksandra Migdałek