Marzycielska Poczta

„Marzycielska poczta” to ogólnopolska akcja dobroczynna, która polega na pisaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Celem akcji, która narodziła się pod koniec 2009 roku i nieprzerwanie trwa do dziś, jest wsparcie psychiczne dzieci i ich rodzin w walce z chorobą. W tym roku również nasza szkoła dołączyła do tej szlachetnej inicjatywy. Uczniowie klas czwartych napisali wspaniałe listy do czworga Marzycieli: Martynki, Pawła, Krystiana i Natalii. W kopertach znalazły się nie tylko listy z serdecznymi pozdrowieniami i wieloma zabawnymi historiami z życia naszej szkoły, ale także obrazki, zdjęcia i kartki pocztowe prezentujące Andrychów i jego okolice. Mamy nadzieję, że słowa płynące prosto z serca przyniosą małym Marzycielom wiele radości.

Opracowała: mgr Katarzyna Kutkiewicz