Inauguracja roku szkolnego 2020/2021

Dnia 01.09.2020r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Andrychowie odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021. Wyglądało ono jednak inaczej niż zwykle. Nie było wspólnego, uroczystego apelu. Uczniowie poszczególnych klas przychodzili, według ustalonego harmonogramu, aby spotkać się ze swoimi wychowawcami. W sali gimnastycznej zorganizowano tylko dwa spotkania: dla uczniów z klas IVa i IVb, później dla najmłodszych – Ia i Ib, na których Pani Dyrektor Wioletta Kadamus powitała uczniów w murach szkoły i przedstawiła ich wychowawców. Wszystkie spotkania odbyły się z zachowaniem procedur bezpieczeństwa w okresie epidemii Covid-19. Po trwającym od 12 marca okresie zdalnego nauczania i po dwóch miesiącach wakacyjnego wypoczynku pełni entuzjazmu uczniowie  i nauczyciele powrócili do nauki stacjonarnej w budynku naszej szkoły.

mgr Krystyna Fluder

.