Cuda lasu

W dniu 23.09.2020 r. uczniowie klasy III c odwiedzili Nadleśnictwo Andrychów. Podczas wizyty pan leśnik oprowadził uczniów po ścieżce edukacyjnej. Uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych informacji na temat bogactwa naszych lasów, poznali gatunki drzew, zwierząt, gadów i owadów. Po wizycie na ścieżce edukacyjnej na dzieci czekała miła niespodzianka – ognisko, przy którym uczniowie smażyli kiełbaski. Na koniec wizyty uczniowie zostali obdarowani drobnymi upominkami przygotowanymi przez pracowników Nadleśnictwa.
W dniu 25.09.2020 r. w wyjściu do Nadleśnictwa w Andrychowie uczestniczyli uczniowie klasy III a i III b, którzy również zebrali informacje o florze i faunie lasów naszego regionu oraz aktywnie spędzili czas na świeżym powietrzu.
Zapraszamy na krótką fotorelację z wizyty w Nadleśnictwie Andrychów.

Opracowała: mgr Katarzyna Łysoń