Bajkowa ,,Piąteczka’’

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zorganizowano w piątek 18 listopada dzień tematyczny pod hasłem ,, Dzień postaci z bajki’’. Wybór takiej tematyki był podyktowany obchodzonym w listopadzie Międzynarodowym dniem postaci z bajek. W piątkowy poranek na szkolnych korytarzach zapanowała pełna radości atmosfera. Szkolna brać upodobniła się strojami do różnorodnych bajkowych postaci. Długo można je wymieniać , pojawił się m.in. Harry Potter, Hermiona, królewna Śnieżka, Batman, pszczółka Maja i wiele innych. Do zabawy dołączyły panie nauczycielki, które wcieliły się w kolorowego Jednorożca, myszkę Miki, przebojową piratkę czy czerwonoskrzydłą biedronkę. Podczas długich przerw wspaniale bawiono się w rytm utworów przygotowanych przez szkolnych DJ. W czasie lekcji uczniowie klas młodszych opowiadali o ulubionych bohaterach bajek, rozwiązywali bajkowe zagadki , wykonywali ćwiczenia do podkładów muzycznych z bajek. Dzień upłynął na wspaniałej wspólnej zabawie, która pozostanie na pewno na długo w pamięci . Kolejny grudniowy dzień tematyczny przed nami, na który zaprasza Samorząd Uczniowski.