Światowy Dzień Pluszowego Misia

Miękki, puchaty, z łatką, z klapniętym uszkiem… tak, to właśnie on – Pluszowy Miś, który obchodzi dziś swoje święto. Miś jest najlepszym przyjacielem każdego dziecka. Chyba nie ma domu, w którym nie gości Pluszowy Miś. Stanowi niezastąpioną przytulankę, która potrafi „leczyć ranny” małego dziecka. Mimo  nowoczesnych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija. Pluszowy Miś jest po to, by go tulić. Ma duże uszy, żeby mieć coś do targania i kochania. Ma miękkie łapki, za które możemy trzymać. Z racji Światowego Dnia Pluszowego Misia uczniowie z klas I-III uczcili  jego święto. Dzieci przyniosły swoje ukochane, ulubione i wyjątkowe misie. Każdy mógł opowiedzieć krótką historyjkę na jego temat. A czy u Państwa gości jeszcze pluszowy przyjaciel z dzieciństwa?

Opracowała mgr Monika Kowalska