Zwyczajne-niezwyczajne

Marzec jest miesiącem, który wielu kojarzy się z obchodzonym niedawno Dniem Kobiet. Z tej okazji uczniowie klas I-III wzięli udział w projekcie edukacyjnym pod hasłem ‘Zwyczajne-niezwyczajne’, realizowanym w dniach od 7.03. do 9.03. W ramach projektu  w naszej szkole odbyły się spotkania z niezwykłymi kobietami. Pierwszoklasiści uczestniczyli w warsztatach plastycznych, prowadzonych przez lokalną malarkę – panią Dorotę Dubanowicz. Uczniowie klas II doskonalili swoje umiejętności z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej pod czujnym okiem przedstawicielek Ochotniczej Straży Pożarnej  w Roczynach, pań: Edyty Osowskiej i Aleksandry Babińskiej, zaś klasy III zgłębiały tajniki pracy w policji podczas rozmowy z panią asp. sztab. Małogorzatą Hombesch. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Opracowała: Katarzyna Stopyra