Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim dla uczniów klas I-III pt.: „RYMOWANKA – ZACHĘCANKA”

W dniu 11 października 2019 gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Policjanci wręczyli dyplomy uczennicom klasy II szkoły podstawowej – Agnieszce Mrzygłód i Aleksandrze Stopyrze, których prace zostały wyróżnione w Ogólnopolskim Konkursie Literackim dla uczniów klas I-III pt.: „RYMOWANKA – ZACHĘCANKA”. Organizatorem konkursu był Komendant Główny Policji Reprezentowany przez Dyrektora Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Wydarzenia miało na celu promowanie idei noszenia elementów odblaskowych jako stałego dodatku do ubioru, plecaka lub tornistra wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.
Opiekunem uczennic była Pani mgr Iwona Smaza.
Dziewczynkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych.