Wycieczka klas drugich do Wrocławia

W dniach 8 i 9 maja klasy drugie wzięły udział w dwudniowej wycieczce do Wrocławia. Pierwszego dnia uczniowie zobaczyli Panoramę Racławicką, a następnie zwiedzali stare miasto: Ostrów Tumski, Katedrę, Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego, Rynek,  Ratusz, Stare Jatki oraz Wieżę Matematyczną, z której można zobaczyć przepiękną panoramę miasta. Wieczorem gimnazjaliści udali się na spacer do Parku Szczytnickiego, gdzie obejrzeli pokaz fontanny wrocławskiej. Drugiego dnia wycieczkę po Wrocławiu rozpoczęliśmy w Ogrodzie Japońskim, a następnie udaliśmy się do ZOO, w którym duże wrażenie na uczniach zrobiło Afrykanarium. Na zakończenie zwiedzaliśmy Hydropolis, czyli nowoczesne centrum nauki i wiedzy o wodzie. Po wielu atrakcjach zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do naszych domów.