U progu jesieni…

U nas znowu gwar i zabawa w najlepsze, a złota jesień już na dobre zagościła w naszej świetlicy.

Wraz z mijającymi tygodniami jesień coraz bardziej ukazuje swoje oblicze. Piękne dary jesieni stanowiły inspiracje dla ciekawych prac plastycznych, które dzieci wykonały pod okiem naszych Pań Nauczycielek. Wykorzystując wiele technik, uczniowie wykonali m.in. jesienne drzewa, dynie, sowy i liski. W trakcie zajęć świetlicowych podzielili się wiedzą dotyczącą zmian zachodzących w przyrodzie, poznali cechy charakterystyczne jesieni. Na podstawie opowiadań i wierszy dowiedzieli się jakie prace wykonuje się jesienią w ogrodzie, jakie grzyby są jadalne, a które trujące, a także gdzie mieszkają nasi leśni przyjaciele.

Jesień zachwyciła wszystkich swoją różnorodnością.

Opracowała: mgr Agnieszka Matejko

Zapraszamy do naszej galerii prac.