Turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

25 kwietnia br. na obiekcie MKS Skawa Wadowice odbył się powiatowy etap turnieju w kategorii U12 chłopców. W rozgrywkach wzięło udział 5 zespołów reprezentujących następujące szkoły podstawowe: SP 5 w Andrychowie, SP nr 1 w Wadowicach, SP w Ryczowie, SP w Woźnikach, SP w Stanisławiu Dolnym oraz SP w Paszkówce.

Zawody odbywały się w systemie „każdy z każdym”, więc nasza szkoła miała do rozegrania 5 meczów, które zakończyły się następującymi wynikami:

SP nr 5 – SP w Stanisławiu Dolnym 7:1

SP nr 5 – SP w Ryczowie 4:0

SP nr 5 – SP w Paszkówce 3:1

SP nr 5 – SP nr 1 w Wadowicach 5:0

SP nr 5 – SP w Woźnikach 9:0

W każdym meczu nasz zespół dyktował warunki gry, konstruował ładne akcje zakończone pięknymi golami. Wyniki uzyskane przez naszą drużynę pozwoliły nam zająć pierwsze miejsce, a tym samym awansować do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w maju.

Skład drużyny: Kłusek Wojciech, Żmija Wojciech, Kołodziejczyk Oliwier, Malec Kajetan, Ślęzak Filip, Paciorek Błażej, Sordyl Igor, Michałek Bartłomiej, Kozłowski Miłosz.

Opiekun drużyny: mgr Rafał Zieliński