Szkolny konkurs plastyczno – językowy “Picture Dictionary”

We wrześniu w Szkole Podstawowej nr 5 w Andrychowie odbył się szkolny konkurs “Picture Dictionary”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej obrazującej znaczenie danego słowa w języku angielskim, np. słowo coffee (kawa) wykonane z ziarenek kawy, słowo shell (muszla) z muszelek. Wydarzenie to cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, o czym świadczy ogromna ilość dostarczonych prac.

Jury przy ocenie prac konkursowych brało pod uwagę zgodność z regulaminem i tematem konkursu, pomysłowość, oryginalność, użyte materiały, samodzielność oraz estetykę wykonania.

Skład Jury: mgr Aleksandra Migdałek, mgr Joanna Korzeniowska, mgr Elżbieta Krupnik. Autorzy trzech zwycięskich prac otrzymali dyplomy przygotowane przez organizatorów konkursu oraz nagrody ufundowane przez wydawnictwo Pearson.

A oto laureaci:

I miejsce – Liliana Krzanak, klasa IIb

II miejsce – Antoni Hornik, klasa IIb

III miejsce – Piotr Mrzygłód, klasa Ib

Gratulujemy zwycięzcom. Życzymy dalszych sukcesów.

Opracowała: mgr Joanna Korzeniowska