Sukcesy szkolnych koszykarzy i koszykarek

W dniu 17.02.2023r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Andrychowie odbyły się zawody w koszykówce dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju uczestniczyło 5 drużyn z Gminy Andrychów. Nasze dzielne koszykarki po zaciętych meczach wywalczyły II miejsce w gminie. Gratulujemy.
Skład drużyny: Justyna Malec, Milena Młynarczyk. Hanna Byrska, Natalia Król, Edyta Kuźma, Julia Praciak, Zofia Zadora, Paulina Sierp, Wiktoria Kozar, Martyna Żyła, Martyna Paleczny.
Opiekun: mgr Krzysztof Kubień

W dniu 22.02.2023r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Andrychowie odbyły się zawody miejsko – gminne w koszykówce dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 5 w Andrychowie po zaciętym finałowym pojedynku i dogrywce przegrały tylko 1 punktem z drużyną ze Szkoły Podstawowej w Roczynach i zajęły zaszczytne II miejsce w gminie. Duże brawa za ambicję dla naszych koszykarek.
Skład drużyny: Paulina Sierp, Wiktoria Kozar, Martyna Żyła, Martyna Paleczny, Julia Praciak, Zofia Zadora, Maja Wiecheć, Emilia Wiśniewska, Górny Barbara, Trojanowska Kalina.
Opiekun: mgr Krzysztof Kubień

W dniu 22.02.2023r. w Roczynach grali koszykarze ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Andrychowie, którzy zdobyli II miejsce w rozgrywkach w ramach Igrzysk Dzieci. Gratulujemy ambitnej postawy!
Skład zespołu: Jan Hernas, Jakub Gruszczyk, Kamil Zadora, Filip Ślęzak, Oskar Kawalec, Sebastian Kosek, Oliwier Krzyszkowski, Oliwier Kołodziejczyk, Kacper Zaręba, Kamil Bakalarski.
Opiekun : mgr Rafał Zieliński