Pomoc dla Ukrainy!

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Wobec toczących się działań wojennych za naszą wschodnią granicą nie możemy pozostać obojętni, dlatego organizujemy w Szkole Podstawowej nr 5 w Andrychowie  zbiórkę, by pomóc mieszkańcom Ukrainy.

Od poniedziałku 28.02.2022r. do 04.03.2022r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Andrychowie  będziemy zbierać najpotrzebniejsze obecnie rzeczy:
– środki higieny osobistej ( szczoteczki i pasty do mycia zębów, pampersy, mokre chusteczki, podpaski, kosmetyki do mycia ciała, środki antyseptyczne ),
– produkty spożywcze ( z długim terminem przydatności, np. batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, konserwy, makarony, pieczywo chrupkie),

– koce, śpiwory, maseczki, zestawy medyczne, bandaże, plastry, nożyczki, baterie, zapałki, zapalniczki, świece, latarki.

Bardzo prosimy o to, aby przekazywane dary były spakowane najlepiej do kartonów, ewentualnie mocniejszych siatek.

Wiemy, że możemy na liczyć na Państwa zaangażowanie i wielkie serce.

Za każdy dar dziękujemy!

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy Szkoły Podstawowej nr 5 w Andrychowie