Privit Ukraina

W minioną niedzielę (tj. 3.04.) w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie odbył się niezwykły koncert, którego celem była integracja społeczności polskiej i ukraińskiej.
W imprezie wzięli udział najmłodsi uczniowie naszej szkoły z klasy I a, którzy wystąpili na scenie wraz ze swoimi ukraińskim kolegami: Lvem i Denysem. Dzieci brawurowo wykonały piosenkę zespołu Fasolki pod tytułem „Tęcza, tęcza, cza, cza cza”. Całości dopełnił także występ trzech uczennic z klasy IV i VIII: Oli, Agaty i Mai, które zachwyciły publiczność swoją gitarową interpretacją piosenki „Hej, przyjaciele”. Po występie dziewczyny otrzymały ogromny bukiet kwiatów, jako wyraz uznania dla ich talentów. Opiekunem wykonawców była pani Katarzyna Stopyra. Oto krótka fotorelacja wprost ze sceny i zza kulis, gdzie młodzi artyści przygotowywali się do występu.

Opracowała: mgr Katarzyna Stopyra