Pierwszoklasiści dla Babci i Dziadka

20 i 21 stycznia  2020r. uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej  nr 5 w Andrychowie zaprezentowali wspaniały program artystyczny, dedykowany Babciom  i Dziadkom z okazji ich Święta – Dnia Babci i Dziadka.

Atmosfera tej uroczystości była niepowtarzalna. Zaproszeni goście z wielkim wzruszeniem podziwiali występy artystyczne wnucząt.  Skierowane specjalnie do Nich  wiersze, piosenki  oraz własnoręcznie wykonane przez pierwszoklasistów  kolorowe laurki wzruszyły  Babcie i Dziadków.

Wspólnie spędzony  tego dnia czas był szczególnym dowodem więzi łączącej wnuczęta z Babciami i Dziadkami i na pewno na długo pozostanie w Ich pamięci, bowiem z dumą oraz kręcącą się w oku łezką oglądali występy swoich wnucząt.