Nasi wśród najlepszych – sukcesy w konkursach historycznych.

W bieżącym roku szkolnym nasi uczniowie, tak jak i w poprzednich latach, odnoszą znaczące sukcesy w konkursach historycznych. Do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Historycznego zakwalifikowała się uczennica klasy III c Patrycja Olajossy.  Z kolei uczennica Martyna Pająk z klasy  III c przeszła do etapu wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego „Na Polu Chwały… – Damy i Kawalerowie Virtuti Militari i Krzyża Walecznych w walce o niepodległość i granice II Rzeczypospolitej”. I wreszcie Patrycja Olajossy z klasy III c, Iga Grabowska z klasy III a         i Aleksander Mikołajko z klasy II c zakwalifikowali się do V edycji Małopolskiego Konkursu „ Śladami niezłomnych. Witold Pilecki i August Emil Fieldorf „Nil”.  Opiekunem naukowym uczniów jest mgr Anna Semik.                              Gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów.