Laureatka Małopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego

Wielki sukces odniosła uczennica klasy VIII b Szkoły Podstawowej nr 5 w Andrychowie Martyna Kozłowska, która w roku szkolnym 2021/2022 została laureatką Małopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego na szczeblu wojewódzkim.

Martyna wykazała się ogromną wiedzą i umiejętnościami językowymi odpowiadającymi poziomowi C1 według klasyfikacji Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego, (Common European Framework of Reference for Languages) oraz znajomością zagadnień kulturoznawczych obejmujących tematykę konkursu: Mystery and Suspense – Theodore Boone and Sherlock Holmes.

Serdecznie gratulujemy rozległej wiedzy i umiejętności językowych, które w połączeniu z systematyczną pracą złożyły się na ten ogromny sukces.

Opracowała: mgr Aleksandra Migdałek