Konkurs plastyczny „Jestem bezpieczny na drodze”

Czwartek 28.10.2021 r. był ostatnim dniem, w którym uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej nr 5 w Andrychowie mogli zgłosić swoją pracę do szkolnego konkursu plastycznego „Jestem bezpieczny na drodze”. We wrześniu i październiku, w ramach akcji „odblaskowa szkoła”, uczniowie podejmowali wiele działań profilaktycznych oraz poszerzali swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa. Zwieńczeniem i podsumowaniem wiedzy zdobytej podczas zajęć było zorganizowanie konkursu plastycznego. Cieszył się on dużym zainteresowaniem. Prace plastyczne wykonane zostały różnymi technikami. Przedstawiając bezpieczeństwo na drodze, dzieci uwzględniły znaki drogowe, sygnalizatory świetlne, prawidłowe przejście przez ulicę oraz odblaskowe elementy ubioru.   Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy przygotowali prace plastyczne i zgłosili je do konkursu. Prace są piękne i estetycznie wykonane. Wyniki konkursu uczniowie poznają w dniu 4.11.2021r.

Opracowała: mgr Katarzyna Łysoń