Konkurs na maskotkę firmy Beskid Media

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Andrychowie wzięli udział w konkursie, który polegał na zaprojektowaniu maskotki dla firmy Beskid Media. Postać maskotki miała pozwolić na wyróżnienie marki na rynku.  Konkurs spotkał się z ogromnym zainteresowaniem, bowiem aż 48 uczniów podjęło wyzwanie. Jak się okazuje, jury  miało twardy orzech do zgryzienia – wpłynęło do nich 429 prac, spośród których należało wyłonić tę najlepszą. Nikomu z naszych uczniów nie udało się zająć miejsca na podium, jednak  firma doceniła wkład uczniów włożony w projekt maskotki. Za udział w konkursie  obdarowała naszych podopiecznych nagrodami pocieszenia w postaci książeczek oraz zestawu kredek. Mamy nadzieję, że uczniowie tak licznie będą brać udział w kolejnych konkursach.

Opracowała: mgr Agnieszka Gurdek