KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO – „PICTURE DICTIONARY”

W ostatnim tygodniu września w Szkole Podstawowej nr 5 w Andrychowie odbył się szkolny konkurs “Picture Dictionary”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej obrazującej znaczenie danego słowa w języku angielskim, np. słowo coffee (kawa) wykonane z ziarenek kawy, słowo shell (muszla) z muszelek. Wydarzenie to cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, o czym świadczy ogromna ilość dostarczonych prac.

Jury przy ocenie prac konkursowych brało pod uwagę zgodność z regulaminem i tematem konkursu, pomysłowość, oryginalność, użyte materiały, samodzielność oraz estetykę wykonania.

Skład Jury: mgr Mariola Babik, lic Martyna Wandor, mgr Elżbieta Krupnik. Autorzy trzech zwycięskich prac otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców, pozostali uczestnicy dostali nagrody pocieszenia.

A oto laureaci:

I miejsce – Julia Bazarnik, klasa Ic

II miejsce – Antoni Polak, klasa Ic

III miejsce – Szymon Talar, klasa Ia

Gratulujemy zwycięzcom. Życzymy dalszych sukcesów.

Opracowała: mgr Mariola Babik