EuroWeek – Day 2

W drugim dniu warsztatów językowych EuroWeek (28 marca 2023r.) na uczestników czekała kolejna porcja niespodzianek. Uczniowie wraz z opiekunami i wolontariuszami wybrali się na spacer po Międzygórzu, co sprzyjało międzygrupowej integracji. Następnie – w ramach zajęć – młodzież pracowała w grupach tworząc projekty dotyczące swoich zainteresowań i oczekiwań wobec programu Euroweek. Innym zadaniem było przygotowanie i odegranie scenek na wybrany temat. Kolejnym  punktem programu była prezentacja dotycząca miejsca zamieszkania jednego z wolontariuszy – wyspy Martinika.  W ten sposób każdy z uczniów miał   okazję poznać kulturę i obyczaje Martiniki i jednocześnie szlifować swoje umiejętności lingwistyczne.

Opracowała: mgr Mariola Babik