Dzień Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka to dzień pełen radości, uśmiechów i wzruszeń. To dzień wyjątkowy nie tylko dla uczniów, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. Choć w tym roku babcie i dziadkowie nie przybędą do szkoły na uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka, mogą spodziewać się prezentów, upominków oraz laurek i życzeń od swoich wnucząt.

Dzieci, w trakcie zajęć szkolnych, przygotowały  dla swoich Babć i Dziadków różne upominki. Uczniowie klas trzecich zrobili własnoręcznie wykonane prezenty.

Uczniowie klas drugich napisali listy i wysłali je drogą tradycyjną podczas wizyty na poczcie.

Pierwszoklasiści natomiast przygotowali multimedialną laurkę, w której poprzez recytację wierszy i śpiew piosenek przesyłają najlepsze życzenia swoim Babciom i Dziadkom. Podczas nagrania uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności językowe. Uczniowie klasy Ia zaśpiewali piosenkę w języku angielskim, a klasy Ib recytowali wiersz po angielsku.

Do życzeń przygotowanych przez uczniów, dołącza się również Grono Pedagogiczne oraz Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 5 w Andrychowie,  życząc wszystkim Babciom i Dziadkom dużo zdrowia, nieustającej miłości i radości oraz wielu pogodnych dni.

Opracowała: mgr Katarzyna Łysoń