Drugoklasiści w Fun-Parku

W poniedziałek 20 czerwca uczniowie klas drugich wraz z opiekunami wybrali się do Fun-Parku w Andrychowie. Podczas przemarszu dzieci utrwaliły zasady bezpiecznego poruszania się w pobliżu jezdni oraz prawidłowego przejścia przez pasy. Celem wyjścia było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej oraz integracja zespołów klasowych. W figloparku na drugoklasistów czekało wiele atrakcji. Dzieci korzystały między innymi z kontrukcji z przeszkodami, ze zjeżdżalni, automatów z grami oraz mini ścianki wspinaczkowej. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł odpocząć i nabrać sił w zacisznym kąciku. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również kawiarenka, w której dzieci zjadły pyszne co nieco. Pobyt w Funk-Parku był czasem beztroskiej zabawy i integracji z rówieśnikami. Niestety bardzo szybko dobiegł końca. Uczniowie zmęczeni, lecz z uśmiechami na twarzy wrócili do szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

opracowała: mgr Anna Więckowska