Bal karnawałowy

Karnawał to czas zabaw i bali. W tym okresie królują kolorowe stroje, bajeczne ozdoby w salach oraz skoczna, wesoła muzyka. Bal karnawałowy to bardzo wyczekiwany przez uczniów dzień w kalendarzu wydarzeń szkolnych. W tym roku uroczystość ta zbiegła się z Walentynkami, ponieważ zabawa karnawałowa odbyła się 14.02.2022 r. Motywem przewodnim imprezy były postaci ze szklanego ekranu . Już od rana na korytarzach szkolnych można było podziwiać stroje uczniów, którzy przebrali się za bohaterów swoich ulubionych i znanych bajek, zatem można było spotkać księżniczki, wróżki, motylki, policjantów, żołnierzy czy też Spidermana. W tym roku każda z klas bawiła się w swojej pięknie udekorowanej sali. Oprócz tańców w rytm muzyki, dzieci uczestniczyły także w zabawach karnawałowych przygotowanych przez wychowawców. Ten dzień przyniósł uczniom wiele radości, a nauczycieli przeniósł w bajkowy świat i przywołał miłe wspomnienia z dzieciństwa.

Opracowała: mgr Katarzyna Łysoń