Zosia gra w Łodzi

12 czerwca najlepsi gracze gry ,,Rummikub” spotkali się na XV Mistrzostwach Polski Szkół w Rummikub. Wśród nich była uczennica klasy 2b, która godnie reprezentowała naszą szkołę. Rozgrywki odbyły się  w Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej EC1. Wzięło w nich udział 168 uczniów z całej Polski. Oprócz rywalizacji, uczestnicy mogli również zwiedzić Centrum.

Nasza uczennica zdobyła 126 miejsce.  Liczymy, że była to dla niej niesamowita przygoda oraz początek wspaniałej, mistrzowskiej gry w Rummikub.

Zapraszamy na relację z rozgrywek:

https://www.facebook.com/share/v/1LjjAnkiZ7/