Znam przepisy ruchu drogowego

Bezpieczne poruszanie się po drogach publicznych jest bardzo ważną częścią naszego codziennego życia. Dotyczy ono zarówno dorosłych jak również dzieci – w tym także uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 w Andrychowie. Jednak aby bezpiecznie poruszać się do drogach trzeba znać zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego. W związku z tym uczniowie klas piątych, szóstych i ósmych naszej szkoły, w ramach realizowanego projektu „Odblaskowa szkoła, poznali zasady związane z bezpieczeństwem na drodze i udzielaniem pierwszej pomocy, a następnie wzięli udział w Konkursie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Wyniki rywalizacji:

I miejsce Maja Gibas  kl. VIII b

Wyróżnienia: Mikołaj Jamróz i Lena Kokoszka z klasy VIII a oraz Julia Bizoń z klasy V a.

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy wiedzy na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego!

Opracował: mgr Marcin Karło