Zimowy krajobraz i świąteczne życzenia świetlicowe.

Mimo że pogoda nas nie rozpieszcza i nie mamy za oknem pięknego białego puchu, nasi uczniowie potrafią przenieść wszystkich w magiczny zimowy czas. Drzewa w zimowej odsłonie, puszysty śnieg otulający gałęzie niczym pierzynka, śniegowe płatki spadające z nieba to wszystko można zobaczyć w przygotowanych na początku grudnia pracach konkursowych uczniów. Oprócz pięknych obrazów, dzieci stworzyły również gazetkę świetlicową w postaci kolorowanek połączonych w Choinkowy Kalendarz Adwentowy. Pozostając w zimowo-świątecznym nastroju, z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim uczniom oraz ich rodzicom wesołego i spokojnego czasu spędzonego w gronie bliskich, chwil wypełnionych śpiewem kolęd i serdecznymi rozmowami przy wigilijnym stole. Niech ogarnie Was radość, miłość i magiczna zimowa aura oraz dużo pozytywnej energii.
Zapraszamy do obejrzenia filmiku umieszczonego na naszym profilu na fb.

Opracowały: mgr Katarzyna Walczak