Wyjątkowa i niezapomniana wycieczka

2 czerwca br. uczniowie klasy 8a wybrali się pociągiem do Bielska-Białej. Pierwszą atrakcją był wyjazd kolejką gondolową na Szyndzielnię, podczas którego uczniowie delektowali się pięknem natury, podziwiali panoramę Bielska-Białej. Na szczycie z wieży widokowej obserwowali okoliczne szczyty Beskidu Małego, Śląskiego, Żywieckiego oraz Tatr, a także poznawali przyrodę i geografię otaczających gór.

Po zjeździe z Szyndzielni uczniowie pojechali do Parku Trampolin GOjump, gdzie po rozgrzewce prowadzonej przez trenera, mogli aktywnie i miło spędzić czas, ćwicząc i skacząc na trampolinach. Po godzinnej „wyjątkowej” lekcji w-fu szczęśliwi, uśmiechnięci i usatysfakcjonowani uczniowie wrócili pociągiem do Andrychowa.