Wycieczka do parku św. Mikołaja w Zatorze

W poniedziałek 11 grudnia uczniowie klas pierwszych SP5 w Andrychowie odwiedzili Park św. Mikołaja  w Zatorze. W czasie wędrówki dzieci przypominały sobie najbardziej znane baśnie i podziwiały przygotowane dla baśniowych bohaterów domki. Gdy dotarły do domku św. Mikołaja, mogły go przywitać  i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Na dzieci czekało także mnóstwo niespodzianek. Oczywiście największą z nich było spotkanie ze św. Mikołajem. Ponadto dzieci  obejrzały film w kinie 3D oraz spektakl „Historia Św. Mikołaja”. Odpowiadały na  pytania i rozwiązywały zagadki, które zadawał im Skrzat.
Największą atrakcją była parada najpopularniejszych postaci z dziecięcych bajek, w trakcie której dzieci miały niepowtarzalną okazję przywitać się ze swoimi ulubieńcami, a nawet przytulić do nich. Zmarznięci ale zadowoleni wsiedliśmy do ciepłego autobusu, by o godz. 14.45 wpaść w ramiona stęsknionych Rodziców.