Spotkanie uczniów klas pierwszych i czwartych Szkoły Podstawowej nr 5 w Andrychowie z przedstawicielem Straży Miejskiej

Spotkanie uczniów klas pierwszych i czwartych Szkoły Podstawowej   nr 5  w Andrychowie  z przedstawicielem Straży Miejskiej

Dnia 7.01.2019 r. odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych oraz klasy czwartej Szkoły Podstawowej nr 5 w Andrychowie z przedstawicielką Straży Miejskiej, Panią Elżbietą Drzazgą.

W trakcie zajęć dzieci poznały zasady bezpiecznego spędzania czasu wolnego podczas ferii zimowych, dowiedziały się jak bezpiecznie korzystać ze sprzętu narciarskiego, m.in. snowboardu, jak należy zachować się na stoku w sytuacji zagrożenia życia, z jakiego lodowiska można korzystać, by uniknąć bezpośredniego zagrożenia zdrowia lub nawet życia.

Pani Drzazga  przestrzegła również dzieci przed nierozważnym rzucaniem się śnieżkami.

Uczniowie wykazali się dużym zainteresowaniem omawianymi zagadnieniami i aktywnie uczestniczyły w spotkaniu z panią Elżbietą  Drzazgą.