Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Nie jest łatwo pożegnać wakacje – radosny i beztroski czas odpoczynku, zabaw, przyjacielskich spotkań, rozmów pod błękitem nieba, morskich kąpieli i rodzinnych wycieczek. Wiedzą o tym nie tylko dzieci, ale także wszyscy dorośli. Czas płynie jednak nieubłaganie i oto powitał nas pierwszy wrześniowy dzień, a wraz z nim nowy rok szkolny 2022/2023.

Tradycyjnie inauguracja kolejnego okresu szkolnych zmagań i potyczek odbyła się w naszej szkole w sali gimnastycznej w czasie uroczystej akademii, na której o godz. 8.00 zgromadzili się uczniowie klas IV-VIII, a o godz. 10.00 uczniowie klas I-III.

Podczas uroczystości Pani Dyrektor, Wioletta Kadamus, powitała Nauczycieli, Uczniów i Rodziców, życząc wszystkim wielu sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy i doskonalenia umiejętności. W szczególny sposób Pani Dyrektor przywitała w murach naszej szkoły uczniów klas pierwszych, którzy w tym roku rozpoczynają swoją edukacyjną przygodę. Otuchy dodawał im także Detektyw Piąteczka, którego pierwszoklasiści mieli już okazję poznać w czasie dnia otwartego. Po uroczystym apelu uczniowie udali się do sal na krótkie spotkanie ze swoimi wychowawcami.

Opracowała: mgr Katarzyna Kutkiewicz