Rajd Zimowy po Ziemi Andrychowskiej

Dnia 28.02.2020r. uczniowie klas: Va, VIa, VIb Szkoły Podstawowej nr 5 w Andrychowie wyruszyli na Rajd Zimowy po Ziemi Andrychowskiej z metą w Miejskim Domu Kultury   w Andrychowie.

Celem imprezy było krzewienie turystyki i krajoznawstwa oraz aktywnych form wypoczynku. Marsz odbywał się naprawdę w zimowej atmosferze, gdyż  tego dnia padał  śnieg. Na mecie na uczestników czekały liczne atrakcje. Każdy został poczęstowany pączkiem i ciepłą herbatą. Młodzi turyści  mogli indywidualnie lub grupowo wziąć udział  w różnych konkursach. Nasi uczniowie wystartowali w konkursie piosenki turystycznej oraz w konkurencjach sprawnościowych, zdobywając liczne nagrody, puchary i dyplomy.

Szkoła Podstawowa nr 5 w Andrychowie otrzymała dyplom za liczny udział uczniów  w rajdzie. W konkursie piosenki turystycznej nasi przedstawiciele zajęli III miejsce. Indywidualnie w darcie kolejno II  i III miejsce. W rzucie ringo również II i III miejsce.

Gratulujemy!