Patronami ulic Andrychowa

Uczniowie klas VIIa i VIIb dnia 22.06.2021r. wyruszyli na wycieczkę pt. „Patronami ulic Andrychowa”. Wcześniej przygotowali się do niej, czytając informacje o  osobach, imieniem których nazwane są ulice ich rodzinnego miasta lub od czego pochodzi dana nazwa ulicy. W czasie zwiedzania wymieniali się z rówieśnikami ciekawostkami przygotowanymi na tę okoliczność.

Oprócz poznania historii miasta i przybliżenia sylwetek osób patronujących ulicom  Andrychowa, spacer po mieście był doskonałą okazją do integracji, aktywnego spędzenia czasu w gronie kolegów i koleżanek oraz oderwania się od zajęć w szkole. Wszystkim dopisywały świetne humory. Towarzyszyła  słoneczna, upalna pogoda, dlatego uczniowie chętnie skorzystali z ochłody, robiąc sobie przerwę na  pyszne lody.

Opracowała: mgr Krystyna Fluder