Pasowanie na ucznia klasy pierwszej

Dnia 14 października w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów klas pierwszych. Apel rozpoczęła swoim wystąpieniem Pani Dyrektor, która powitała wszystkich zebranych i skierowała kilka słów do uczniów klas pierwszych. Uczniowie klasy 1a i 1b złożyli uroczyste ślubowanie podczas, którego obiecali dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły, sprawiać radość rodzicom i nauczycielom oraz uczyć się i zdobywać wiedzę. Następnie Pani Dyrektor dokonała pasowania, dotykając każdego ucznia ołówkiem, natomiast Pani Wicedyrektor
wręczyła dzieciom pamiątkowe birety. Swoje święto pierwszoklasiści ukoronowali występami artystycznymi. Po nich nadszedł czas na rozdanie dyplomów oraz legitymacji szkolnych. Na koniec przedstawiciele trójki klasowej obdarowali dzieci słodkimi upominkami. Uroczystość zakończyła się wykonaniem pamiątkowych zdjęć.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom oraz bliskim za udział w uroczystości. Swoje podziękowania kierujemy również do firmy “PIUME” za wypożyczenie dekoracji. Drogie Pierwszaki! Cieszymy się, że dołączyliście do grona naszych uczniów. Życzymy Wam wielu sukcesów oraz tego, aby zdobywanie nowej wiedzy było dla Was radością!