Ostatni Komers gimnazjalistów

12.01.2019r. (w sobotę) w budynku Szkoły Podstawowej nr 5 w Andrychowie odbył się Komers klas gimnazjalnych.

Zgodnie ze szkolną tradycją uczniowie klas III gimnazjum bawili się na Komersie, zorganizowanym przez Rodziców. Wspólna zabawa zbiegła się z terminem rozpoczęcia ferii zimowych – czasu relaksu i wypoczynku. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej punktualnie o godzinie 17:00 Dyrektor Szkoły Halina Talar rozpoczęła uroczystość ciepłymi słowami skierowanymi do uczniów, nauczycieli i rodziców oraz podziękowała wszystkim, a w szczególności Rodzicom za przygotowanie tak pięknej uroczystości. Następnie odbyło się wspólne odliczanie … i rozpoczęła się wspaniała zabawa, przy dźwiękach muzyki. Wszyscy świetnie bawili się do godziny 22:00.

To były niezapomniane chwile!