Komers klas VIII

Po trudach i emocjach egzaminu uczniowie klas VIII Szkoły Podstawowej nr 5 w Andrychowie 27 maja wspólnie bawili się na komersie, czyli imprezie kończącej ich naukę w tej placówce. W uroczystym balu, który odbył się w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej, towarzyszyli im wychowawcy oraz rodzice. Impreza rozpoczęła się punktualnie o godz. 17.00 od przemówienia Dyrektora szkoły Wioletty Kadamus, która w ciepłych słowach zwróciła się do młodzieży, życząc im udanej zabawy. Podziękowała także rodzicom za zorganizowanie balu dla dzieci. Potem nastał czas na zabawę taneczną i długie rozmowy, pełne wspomnień. Ósmoklasiści bawili się znakomicie przy wspaniałej muzyce DJ. Oczywiście dużym powodzeniem cieszyła się również fotobudka, w której uczniowie robili sobie pamiątkowe zdjęcia. Większość gadżetów do fotografii wykonali samodzielnie.

Opracowała: mgr Krystyna Fluder