Integracja klas czwartych

Dnia 28.09.2017 r. uczniowie klas IV a i IVb wraz z wychowawcami, paniami Krystyną Fluder i Agnieszką Dudzik oraz opiekunem, panią Aliną Magierą, udali się na wycieczkę integracyjną do Rzyk Praciaków. Czekało tam na nich mnóstwo atrakcji. Wraz z animatorkami rozpoczęli „Dzień Indiański”. Wykonywali pióropusze indiańskie oraz totemy, otrzymali imiona, wzięli udział w zabawach zręcznościowych. Wymarzona pogoda sprzyjała również kolejnemu zadaniu z przewidzianego programu- zabawie w Magicznej Osadzie. Następnie wszyscy udali się na ognisko, gdzie czekały na uczestników wyjazdu kiełbaski i herbata. Nim wszyscy się spostrzegli, nadszedł czas powrotu. Zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie klas IV wrócili do Andrychowa.

Integracja klas czwartych