EuroWeek – Day 4

Dzisiejszy dzień rozpoczął się poranną rozgrzewką „Energizer”. Młodzieży towarzyszyły również zabawy i tańce, przy których doskonale się bawili. Podobnie jak wczoraj uczniowie wraz z wolontariuszami i opiekunami wybrali się na spacer, tym razem do PIJALNI WÓD MINERALNYCH, gdzie mieli okazję spróbować wód posiadających walory lecznicze i smakowe. W kolejnej części dnia uczniom przybliżony został kraj jakim jest Kolumbia. Dzięki prezentacji multimedialnej uczestnicy mieli możliwość dowiedzieć się jakie zwyczaje i obyczaje panują w Kolumbii. Popołudniu na uczniów czekały aktorskie wyzwania oraz zajęcia rozwijające ich kreatywność i twórcze myślenie. Euroweek zakończyło uroczyste wręczenie certyfikatów zarówno uczniom jak i opiekunom.

Opracowały: mgr Mariola Babik, mgr Agnieszka Matejko