Dzień Flagi

Z inicjatywny Samorządu Uczniowskiego w piątek (29.04.) w naszej szkole obchodzony był dzień symboliczny  pod hasłem ,,Dzień Flagi’’.  Specjalnie na tę okazję uczniowie wraz z nauczycielami założyli odświętne stroje oraz zadbali o biało-czerwony symbol . Dodatkowo, klasy Ia i I b wzięły udział w spotkaniu w sali gimnastycznej, gdzie obejrzały krótki występ taneczny z flagami, przygotowany przez koło artystyczne oraz wspólnie odśpiewały hymn państwowy.    Na zakończenie pierwszoklasiści wraz z wychowawcami wybrali się na ,,Pochód majowy’’ po najbliższej okolicy dumnie wymachując własnoręcznie wykonanymi biało-czerwonymi chorągiewkami  i podziwiając  barwne gazetki związane tematycznie z tym świętem.

Opracowała: mgr Katarzyna Stopyra