Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14.10.2019r. w Szkole Podstawowej  nr 5  w Andrychowie odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Część artystyczną przygotowali uczniowie pod kierunkiem pani Doroty Stańczak. Apel był miłą niespodzianką dla nauczycieli, ponieważ uczniowie poszczególnych klas indywidualnie lub całym zespołem pokazywali swoje talenty artystyczne, dedykując występy swoim pedagogom. Prezentowali się w różnych dziedzinach: w tańcu, śpiewie, grze na instrumencie i w recytacji, pokazując swoje  pasje.

Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie okazali swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie i  troskę. Po zakończonych występach uczniowie złożyli serdeczne życzenia nauczycielom za ich wkład pracy oraz wręczyli własnoręcznie wykonane bukieciki  kwiatów.

Na zakończenie Dyrektor Wioletta Kadamus podziękowała uczniom oraz ich opiekunom za przygotowany apel, zwróciła uwagę, że 14 października jest świętem wszystkich pracowników oświaty i złożyła nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi szkoły serdeczne życzenia  wytrwałości i pasji w dzianiu, kreatywności i poczucia spełnienia w wykonywaniu pracy oraz radości i uśmiechu na co dzień.