Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej Nr 5

Dnia 19 Stycznia o godzinie 9.30 rozpoczęła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na początku Pani Dyrektor Halina Talar przywitała babcie i dziadków, którzy licznie przybyli na zaproszenie swoich wnucząt i w imieniu swoim oraz grona pedagogicznego złożyła życzenia z okazji ich święta.  Odświętnie ubrani pierwszoklasiści pod kierunkiem swoich wychowawczyń – Pani Marceliny Kolczyk oraz Pani Edyty Kukuły zaprezentowali program artystyczny, na który złożyły się wiersze, piosenki oraz układy taneczne. Na zakończenie uczniowie zaśpiewali  kochanym Babciom i Dziadkom „Sto lat” i wręczyli prezenty. Następnie goście udali się na poczęstunek. Mamy zatroszczyły się o wspaniałe, pyszne ciasta, to było bardzo udane przedpołudnie, które chętnie powtórzymy za rok.