Cztery Pory Roku

Cztery Pory Roku – Nawet nie wiesz jak bardzo Cię Kocham kiedy jest Wiosna…Lato…Jesień….Zima

Z przyjemnością informujemy, że konkurs czytelniczo-plastyczny jaki zorganizowała świetlica przy współpracy z biblioteką  został rozstrzygnięty. Uczniowie poprzez inspirację jaką zaczerpnęli z cyklu książek „Nawet nie wiesz jak bardzo Cię Kocham – Wiosna, „ … –
Lato”, „ … – Jesień” , „ … – Zima” wykonali prace według własnej inwencji twórczej. Podziwianie kreatywnych pomysłów przelanych na papier przez młodych artystów było dla nas ogromną radością. Mamy nadzieję, że dzieci nadal będą rozwijać w sobie artystycznego ducha.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy uczniów do uczestnictwa w kolejnych konkursach organizowanych w naszej szkole.
Oto wyniki:
– I miejsce: Natalia Semikow 2b
– II miejsce Nadia Polak 1a
– III miejsce Weronika Karło

Wyróżnienie otrzymali:
– Piotr Miarka 2b
– Zuzanna Ekiert
Zapraszamy do obejrzenia filmiku umieszczonego na naszym profilu na fb.
Opracowała: mgr Katarzyna Walczak