By każdy mógłby się cieszyć wielkanocnym śniadaniem. 22 edycja akcji „Tak. Pomagam”

Wielkanoc to szczególny czas, kiedy każdemu człowiekowi potrzebna jest bliskość. Za pomocą prostego gestu można pokazać ludziom, którzy z różnych życiowych powodów znaleźli się w ciężkiej sytuacji, że nie są sami. To do nich w ogromnej mierze kierowana jest akcja „TAK, POMAGAM”, zorganizowana przez Caritas .Nasza szkoła w tym roku po raz kolejny dołączyła do Ogólnopolskiej Zbiórki żywności. Z tej okazji w dniach 08-09.03.2024 r. uczniowie wraz z nauczycielami zbierali artykuły spożywcze i chemiczne dla potrzebujących rodzin. Produkty zebrane podczas akcji trafią do najbardziej potrzebujących rodzin i na pewno umilą im ten świąteczny czas.

Wszystkim, którzy włączyli się w akcję bardzo dziękujemy.

Opracowała: mgr Agnieszka Matejko