Bal karnawałowy w klasach 1-3

14 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 1-3. Celem głównym zabawy karnawałowej było dostarczenie dzieciom radości ze wspólnej zabawy oraz integracja wychowanków. W pięknie przystrojonej sali gimnastycznej można było spotkać dzieci przebranych za Batmana, Harrego Pottera, Spider-Mana, zwierzątka, królewny, rycerzy oraz za wiele innych postaci bajkowych i filmowych. Szaloną zabawę prowadził wodzirej- Sebastian Chmiel, który doskonale dobrał muzykę do gustów uczestników imprezy. Ciekawe układy taneczne sprawiły, że dzieci przez cały czas aktywnie uczestniczyły w zabawach proponowanych przez prowadzącego. W salach na uczestników zabawy czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Uśmiech z twarzy nie znikał nawet na chwilę, a kiedy czas zabawy dobiegł końca – uczniowie z żalem opuszczali salę balową. Wydarzenie zostało uwiecznione w formie zdjęć i filmików- zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wesołego dnia!

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów karnawałowych!

Opracowała: mgr Karina Piesko

Bal Karnawałowy – film